علی کفاشیان که همواره با خنده هایش باعث افزایش روحیه در کالبد فوتبال کشور بود صبح دیروز بر اثر خنده ی بیش از حد و روده بر شدن درگذشت!

در ادامه نمونه هایی از کارهای ایشان رو ملاحظه میکنید....

40 سال دیگر در چنین روزی

ارژنگ حاتمی


آلبوم جدید "علی دایی" با عنوان "ببخشیدا ببخشید" روانه ی بازار شد، علی دایی چهل سال پیش و پس از پیوستن به جمع خوانندگان سرود پرسپولیس استعدادش در زمینه ی خوانندگی کشف شد، ایشان در همان سال پس از قهرمان کردن پرسپولیس در بازی های جام حذفی از تیم پرسپولیس کنار گذاشته شد؛ لازم به ذکر است چهل پنجاه سالی می شود که این رویه در باشگاه پرسپولیس ادامه دارد که هر مربی ای که تیم را قهرمان کند از سمت سرمربی گری برکنار می شود!!


***


"علی انصاریان" رئیس فرهنگستان هنر شد، لازم به ذکر است این فوتبالیست چهل سال پیش نویسندگی را با نوشتن کتاب خاطرات ورزشی اش شروع کرد و چهل سال پس از آن را به به تکذیب، تایید، دادن جوابیه و غیره گذراند!


***
"ناصر حجازی" برای حضور در مجلس کاندید شد، گفته می شود وی پس از آنکه چهل سال پیش در یکی از برنامه های 90 دو سه جمله در مورد فوتبال ناپاک گفت فهمید چقدر دنیای سیاست باحال است، وی صبح دیروز گفت: "چهل سال پیش بعد از اون چند جمله مورد توجه همگان قرار گرفتم، و تفسیرایی می کردن که به ذهن خودم هم نمی رسید، منم دیدم خیلی باحاله که حرفت رو یه عالمه آدم تحریف و تفسیر کنن، واسه همین وارد دنیای سیاست شدم!"***


قطبی گفت: "در بازی هایی که بین تیم های کهکشان راه شیری انجام می گیرد قهرمان می شویم!"، بازی های بین سیاره ای چند سالی است که پس از ایجاد ارتباط با موجودات فضایی انجام می گیرد، قطبی همچنان اعلام کرد: "تیم های سیاره های زحل و مریخ رو مثل کف دستم می شناسم!"، لازم به ذکر است که آخرین موفقیت تیم ملی با قطبی سوم شدن در مرحله ی گروهی در بازی های 40 سال پیش جام ملت های آسیا می باشد!!
***


شایعاتی مبنی بر تعطیلی احتمالی برنامه ی 90 و یا تغییر احتمالی مجری این برنامه به گوش می رسد، در همین راستا رئیس صدا و سیما تاکید کرد برنامه ی 90 با حضور "عادل فردوسی پور" همچنان به کار خود ادامه خواهد داد، گفته می شود از چهل پنجاه سال پیش هر چند وقت یکبار صحبت هایی در خصوص تعطیلی احتمالی برنامه 90 به گوش می رسد!***


امروز فینال کشتی کج برگزار خواهد شد، در این مرحله که صبح فردا برگزار خواهد شد "علی سعیدلو" و "محمد علی آبادی" به مصاف هم می روند، گفتنی است از هم اکنون تدابیر امنیتی برای جلوگیری از هرگونه درگیری بین هواداران این دو نفر و همچنین حراست های سازمان های تحت امرشان در نظر گرفته شده است!

***

"علی کفاشیان" در گذشت. علی کفاشیان که همواره با خنده هایش باعث افزایش روحیه در کالبد فوتبال کشور بود صبح دیروز بر اثر خنده ی بیش از حد و روده بر شدن در گذشت. گفته می شود ایشان در جلسه ای که با حضور منتقدان ورزشی انجام گرفته بود حضور داشت و پس از شنیدن انتقادات آنها برای آنکه نشان بدهد نگرانی خاصی فوتبال کشور را تهدید نمی کند کمی خندید، سپس کمی بیشتر خندید، بعد بیشتر و بیشتر تا اینکه از خنده روده بر شد و فوت کرد. این ضایعه ی بزرگ را از همین جا به تمام ورزش دوستان کشور تسلیت عرض می کنیم!